„Statek Noego” Teatr Maska | 1,5+

Spektakl Teatru Maska z Rzeszowa dla dzieci od 1,5 roku życia.

Co się dzieje podczas deszczu…? Kap, kap, kap… Chlup, chlup… Kiedy to zwykły deszcz, mżawka, kapuśniaczek, wystarczy się otrzepać, tak jak pies albo gołąb, i można iść dalej. A z parasolem i kaloszkami nawet większy deszcz niegroźny. Ale kiedy jest prawdziwe oberwanie chmury?… Deszcz pada i pada i nie widać końca ulewy? Ubranie mokre do suchej nitki. A przy tym można się porządnie przeziębić. Brrr!

Podobno dawno, dawno temu podczas wielkiej ulewy pod wodą znalazło się wiele lasów, łąk, całych krain… Deszcz padał tak długo, że woda zakryła nawet góry i cały świat zamienił się w wielkie morze. Noe jednak, zanim to się stało, wybudował swój wspaniały statek. A kto się na nim znalazł? Chcecie się dowiedzieć?

„Statek Noego” to propozycja dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z teatrem. Przyprawiony sporą dozą spontaniczności, nastawiony na bliski kontakt z widzem spektakl do opowiedzenia historii Noego i jego niezwykłej podróży wykorzystuje włóczkowe lalki zwierząt.

 

SOBOTA 28 PAŹDZIERNIKA GODZ.  10.00  I 12.00

CRICOTEKA, UL. NADWIŚLAŃSKA 2-4, KRAKÓW

KUP BILET NA 10.00

KUP BILET NA 12.00

 

Na spektakle należy zakupić bilety zarówno dla dziecka jak również dla opiekuna. Obowiązuje jedna cena biletów dla dzieci i osób dorosłych. Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu wydarzenia dostępnego na http://podskokiiwykrety.pl/regulamin/ 

 

TWÓRCY:

scenariusz i reżyseria: Katarzyna Kawalec

scenografia i lalki: Areta Magdalena Puchalska

muzyka: Radosław Bolewski

obsada: Jadwiga Domka, Tomasz Kuliberda