„Kulka” Wrocławski Teatr Lalek i LALE.Teatr | 1+

Spektakl dla dzieci w wieku 1-5 lat.

Przyjaciel. Przyjaciółka. Przyjaciele.

To słowa, które wciąż powtarzamy. Ale czy zastanawiamy się przy tym, czym tak naprawdę jest przyjaźń? Jak ją rozpoznać i jak o nią dbać?

KULKA to historia pewnej przyjaźni. Historia nieoczywista, bo opowiedziana bez słów – językiem muzyki, form plastycznych i ruchu. Jej bohaterami są dwaj muzycy, grający na ukulele. Ich występy, zabawy i wygłupy wydają się beztroskie, a więź silna i trwała. Ale pewnego dnia to się zmieni. Czy – i jak – przyjaciele poradzą sobie z tą sytuacją?

Spektakl powstał z myślą o najmłodszych widzach, którzy dopiero uczą się, czym jest przyjaźń, ale też o ich dorosłych opiekunach. To zabawne i ciepłe przedstawienie z muzyką na żywo może być odczytywane na różnych poziomach w zależności od wieku i doświadczeń odbiorców. Jedno jest jednak pewne: dla wszystkich będzie wspaniałą zabawą!

Koprodukcja Fundacji LALE.Teatr i Wrocławskiego Teatru Lalek. Spektakl zrealizowany ze środków finansowych Gminy Wrocław.

 

NIEDZIELA 29 PAŹDZIERNIKA GODZ. 10.00  i 12.00

CRICOTEKA, UL. NADWIŚLAŃSKA 2-4, KRAKÓW

KUP BILET NA 10.00

KUP BILET NA 12.00

 

Na spektakle należy zakupić bilety zarówno dla dziecka jak również dla opiekuna. Obowiązuje jedna cena biletów dla dzieci i osób dorosłych. Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu wydarzenia dostępnego na http://podskokiiwykrety.pl/regulamin/ 

 

TWÓRCY:

scenariusz, reżyseria, scenografia: Tomasz Maśląkowski

muzyka: Grzegorz Mazoń

obsada: Radosław Kasiukiewicz, Grzegorz Mazoń

„Kulka” fot. Natalia Kabanow
„Kulka” fot. Natalia Kabanow