Partnerzy

 

Festiwal Teatrów dla Dzieci „Podskoki i wykręty” dofinansowano ze środków

Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Festiwal Teatrów dla Dzieci „Podskoki i wykręty” jest dofinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Miejska Platforma Internetowa „Magiczny Kraków”

Miejski Portal dla Organizacji Pozarządowych

 

Partnerzy strategiczni:

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży jest jedną z największych placówek wychowania pozaszkolnego dzieci i młodzieży w Krakowie, która proponuje młodym ludziom różnorodne twórcze formy w zakresie edukacji artystycznej oraz działalności środowiskowej i wychowawczej. SCKM swoim zasięgiem obejmuje również działania na poziomie wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym w ramach projektów edukacyjnych, konkursów i współpracy międzynarodowej.

 

Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka to instytucja kultury założona w 1981. Celem „Cricoteki” jest utrwalanie dorobku artystycznego Tadeusza Kantora oraz udostępnianie i popularyzacja jego idei i twórczości teatralnej i plastycznej. „Cricoteka” prowadzi także działalność wydawniczą, organizuje sesje naukowe, warsztaty oraz przygotowuje ekspozycje upowszechniające całokształt twórczości artystycznej Tadeusza Kantora zarówno w kraju, jak i poza granicami.

 

Partnerzy:

 

 

Centrum Edukacji Teatralnej to program wspólny Małopolskiego Instytutu Teatralnego i Teatru Figur Kraków z zakresu pedagogiki teatru i edukacji kulturalnej. Misją CET jest edukacja teatralna jako wsparcie dla szkół i ośrodków kultury. W ofercie CET znajdują się warsztaty, szkolenia, spektakle.

 

Mamu.space to przestrzeń stworzona z miłości do zieleni i światła, przestrzeń do harmonijnej pracy i kreatywnego rozwoju znajdująca się na drugim piętrze przedwojennej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Mamu.space łączy w swym wnętrzu kameralną przestrzeń co-workingową (3 miejsca), gabinet do pracy indywidualnej oraz salę warsztatowo-szkoleniową.

 

Patroni medialni:

Logo patrona medialnego festiwalu serwisu egaga.pl