„A KU KU!”, Zespół Ku Ku, koncert

Każdy, kto chodź raz był na naszym Festiwalu z pewnością pamięta Olę – energetyczną blondynkę z ukulele. To ona od pierwszej edycji wyśpiewywała z nami dalej hop dotknijmy chmury/skaczmy wszyscy jak kangury/dalej dalej dwa podskoki/ hen do góry, hen w obłoki”.

W tym roku Ola zaprasza nas wszystkich na koncert swojego zespołu KU KU. Usłyszymy piosenki znane ze spektakli figurkowych, wymyślone przez dzieciaki na letnich warsztatach, piękne kołysanki i energetyczne piosenki do wspólnego skakania.

W skład zespołu wchodzą: Aleksandra Denkowicz, Mateusz Kowalczyk, Piotr Cieślak, Wojtek Potocki.

 

niedziela, 17 października 2021 godz. 18.30 SCKM

BILETY 

Na spektakle należy zakupić bilety zarówno dla dziecka jak również dla opiekuna. Obowiązuje jedna cena biletów dla dzieci i osób dorosłych.

Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami władz państwowych stosujemy limit liczby publiczności w wysokości 75% miejsc na widowni, limit nie dotyczy osób zaszczepionych przeciwko covid-19. Dlatego przy zakupie biletów na koncert uprzejmie prosimy osoby zaszczepione przeciw covid-19 o wybór biletów oznaczonych jako „bilet tylko dla osoby z Unijnym Certyfikatem Covid”. Znacząco ułatwi nam to organizację festiwalu. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie.

Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu wydarzenia dostępnego na  http://podskokiiwykrety.pl/r egulamin/