„Opowieść małej Lupitiny Gonzáles”, Loutky bez hranic (Czechy)

Teatr Loutky bez hranic zaprasza nas do Meksyku na wyjątkowe obchody święta zmarłych, czyli Día de los Muertos. Dla Meksykanów jest to radosne, kolorowe święto, a żywi i umarli spotykają się, aby wspólnie tańczyć, śpiewać i opowiadać sobie historie. My Día de los Muertos spędzimy w rodzinie małej Lupitiny Gonzáles. Posłuchamy jej ulubionych piosenek, żartów z zaświatów i rodzinnych opowieści. Zapraszamy na wzruszającą opowieść o życiu, rodzinie, tradycjach. O tym, że śmierć jest naturalną częścią naszego życia i nie trzeba się jej bać.

 

koncepcja, reżyseria, muzyka i wykonanie: Dora Bouzková
scenografia: Magdalena Prousková – Koděrová

 

sobota, 16 października 2021 godz. 15.00 i 17.00, SCKM

Spektakl dla widzów od 4 lat

BILETY NA GODZINĘ 15.00 

BILETY NA GODZINĘ 17.00 

Na spektakle należy zakupić bilety zarówno dla dziecka jak również dla opiekuna. Obowiązuje jedna cena biletów dla dzieci i osób dorosłych.

Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami władz państwowych stosujemy limit liczby publiczności w wysokości 75% miejsc na widowni, limit nie dotyczy osób zaszczepionych przeciwko covid-19. Dlatego przy zakupie biletów na spektakl uprzejmie prosimy osoby zaszczepione przeciw covid-19 o wybór biletów oznaczonych jako „bilet tylko dla osoby z Unijnym Certyfikatem Covid”. Znacząco ułatwi nam to organizację festiwalu. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie.

Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu wydarzenia dostępnego na  http://podskokiiwykrety.pl/r egulamin/ 

 

.