Fotografia ze spektaklu Kto tam?

Kto tam?

Głównym bohaterem tego przedstawienia jest postać małego niebieskiego zająca,który wprowadza najmłodszego widza w magiczny świat teatru lalek i niezwykłych dźwięków.
Stworzony na oczach dzieci Zajączek nie chce być sam, pragnie poznać inne zwierzęta, by się z nimi zaprzyjaźnić. Kolejni bohaterowie przychodzą do widza przez tajemnicze drzwi, a każdy bohater ma jakąś ukrytą tajemnicę, zagadkę, sztuczkę…Warstwę plastyczną cechuje estetyczna synteza i spokojna kolorystyka, która wpływa na kształtowanie wrażliwości plastycznej i emocjonalnej widzów. Po spektaklu dzieci maja okazję poznać Teatr Uszyty „od podszewki” i uczestniczyć w niezwykłym wywiadzie ze zwierzętami…

Reżyseria i wykonanie: Katarzyna Kopczyk, Andrzej Kopczyk

Muzyka: Sambor z Lubiąża

Premiera spektaklu: maj 2014

Dla widzów 3-6 lat.

Czas trwania: ok. 60 minut (spektakl + zabawa)

 

W ramach festiwalu „Podskoki i wykręty” spektakl można zobaczyć:

  • poniedziałek, 27.11.2017, g. 10:00 – Dwór Czeczów

Bilety: 16 złotych

BRAK WOLNYCH MIEJSC!


Teatr Uszyty powstał z niczego. A właściwie ze wszystkiego co niezbędne: z miłości do teatru, lalek i pracy rzemieślniczej. Jest niezależnym tworem Katarzyny i Andrzeja Kopczyków, zawodowych aktorów, na co dzień pracujących w jednym z krakowskich teatrów. Swą działalność rozpoczęli przedstawieniem pt. „Kto tam?”, którego premiera miała miejsce 16.05.2014 r. w Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Tworzą przy użyciu igły, młotka, talentu, śrubek, nitek, energii, wiertarki, pomysłów, tkanin, piły, wyrzynarki, humoru… Dla małych i dużych.

 

Dodaj komentarz